1 czerwca 2019

Wniebowstąpienie Pańskie C – 02.06.2019

1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  3. Po mszach świętych przy wyjściu z kościoła możemy nabyć czerwcowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  4. Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.
  6. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszach świętych.
  7. Spotkanie dla młodzieży klasy VII przed sakramentem bierzmowania w środę ok. 18.30 w kościele. Rozpoczęcie mszą świętą o godz.18.00.
  8. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej. W tracie adoracji nabożeństwo czerwcowe.
  9. W sobotę, w Bobrowicach próba i spowiedź dla młodzieży klasy VIII i III gimnazjum przed sakramentem bierzmowania o godz.15.00, a w przyszłą niedzielę na mszy świętej o godz.11.00 uroczyste poświęcenie i wręczenie krzyży.
  10. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Świątynie przyozdabiamy zielenią.
  11. Za tydzień zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.
  12. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.