24 lutego 2019

VII Niedziela Zwykła C – 24.02.2019

1. Msze święte w tym tygodniu: w Dychowie w środę, piątek i w sobotę o godz.17.00, w Brzózce we wtorek, a w Bronkowie w czwartek o godz.17.00.
  2. We wtorek 26 lutego rozpoczyna się Nowenna do świętego Józefa przed peregrynacją kopii cudownego wizerunku św. Józefa w naszej Diecezji.
  3. Spotkanie dla młodzieży klasy VII przed sakramentem bierzmowania w środę o godz.18.00 w salce na plebanii.
  4. Najbliższy czwartek to tradycyjny „ tłusty czwartek”, który przypomina o zbliżającym się Wielkim Poście.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.
  6. W piątek w Dychowie, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. Odwiedziny chorych w ich domach w najbliższą sobotę od godz.9.00.
  8. Obowiązkowe nauki dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu Świętego w pierwsze trzy soboty marca o godz.18.00 w salce na plebanii. Pierwsza nauka już w najbliższą sobotę.
  9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  10. Za tydzień ukaże się marcowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  11. Diecezjalna Pielgrzymka mężczyzn naszej Diecezji do Narodowego Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu w celu odbioru kopii cudownego obrazu świętego Józefa do peregrynacji po diecezji, 7 marca. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii.
  12. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.