18 lutego 2017

VII Niedziela Zwykła A – 19.02.2017

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła.
  2. Msze święte w tym tygodniu: w Dychowie w środę, piątek i sobotę o godz. 17.00, w Brzózce we wtorek, a w Bronkowie w czwartek także o godz.17.00.
  3. Spotkanie dla młodzieży klasy III gimnazjum w środę o godz.18.00 w salce na plebanii.
  4. W czwartek przypada „tłusty czwartek”. Zbliża się Wielki Post, który rozpocznie Środa Popielcowa 1 marca.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do godz.17.00 w intencji wynagradzającej za grzechy nasze, naszej parafii, ojczyzny i świata.
  6. Biuro parafialne czynne w środę i piątek od godz.15.30 do godz.16.30.
  7. Kolejna seria nauk przed chrztem dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w pierwsze trzy soboty marca.
  8. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie