12 maja 2018

VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie 13.05.2018

1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. Dzisiaj, na mszy świętej o godz.11.00 w Dychowie, uroczyste poświęcenie krzyży dla młodzieży przed sakramentem bierzmowania.
  3. Próby dla dzieci klasy III przed I Komunią w poniedziałek, środę i czwartek o godz.16.30 w kościele.
  4. Nabożeństwa majowe: w poniedziałki, wtorki i czwartki o godz.18.00 prowadzi POAK i Wspólnota dla Intronizacji NSPJ. W pozostałe dni po mszach świętych wieczornych, z wyjątkiem piątków. W piątki, nabożeństwo majowe o godz.17.45 w ramach adoracji.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. Spowiedź święta dla młodzieży przed sakramentem bierzmowania, dla ich rodziców i świadków w piątek od godz.17.00 do 17.45.
  7. Bierzmowanie naszej młodzieży – 11 osób – w najbliższą sobotę w Krośnie Odrzańskim w kościele świętej Jadwigi o godz.13.00.
  8. Spowiedź święta dla dzieci i ich rodzin przed I Komunią świętą, w sobotę o godz.9.30.
  9. Za tydzień Uroczystość I Komunii Świętej o godz.11.00, do której przystąpi 24 osoby.
  10. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Świątynie przyozdabiamy zielenią.
  11. Za tydzień, Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na pokrycie kosztów zimowego ogrzewania kościoła oraz przeglądu serwisowego.
  12. Nauki przed chrztem dla rodziców i chrzestnych, odbędą się w pierwsze trzy soboty czerwca o godz.18.00 w salce na plebanii.
  13. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie