7 maja 2016

VII Niedziela Wielkanocna C – 08.05.2016 – Wniebowstąpienie Pańskie

1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć za dobrowolną ofiarę, majowy numer gazetki parafialnej JEZU UFAM TOBIE.
  3. Spotkanie formacyjne Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa we wtorek o godz.18.30 w salce na plebanii.
  4. Nabożeństwa majowe w tygodniu po mszach świętych wieczornych.
  5. W piątek, 13 maja rocznica Objawień Fatimskich. Tradycyjnie w naszym kościele rozpoczynamy różańcowe nabożeństwa fatimskie. Nabożeństwo różańcowe w ramach adoracji o godz.17.30 połączone z majówką, a po nabożeństwie msza święta.
  6. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Nasze świątynie przyozdabiamy zielenią.
  7. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  8. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, taca w Dychowie przeznaczona na realizację inwestycji ogrzewania naszego kościoła.
  9. W przyszłą niedzielę msza święta dla dzieci o godz.11.00.
  10. W przyszłą niedzielę zbieramy ofiary na Światowe Dni Młodzieży, które odbędą się już w lipcu.
  11. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie