27 maja 2017

VII Niedziela Wielkanocna A – Wniebowstąpienie Pańskie – 28.05.2017

1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. Nabożeństwa majowe w tygodniu: w poniedziałek, wtorek o godz.18.00, które prowadzi Parafialny Oddział Akcji Katolickiej, a w pozostałe dni po mszy świętej wieczornej. Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe, ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. Trwa Nowenna do Ducha Świętego. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Nasze świątynie przyozdabiamy zielenią.
  4. Spotkanie dla młodzieży klasy II przed Sakramentem Bierzmowania w środę o godz.19.00 w salce na plebanii.
  5. W czwartek 1 czerwca Dzień Dziecka. Msza święta za wszystkie dzieci naszej parafii w Bronkowie o godz.18.00.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  7. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do godz.18.00 w intencji wynagradzającej z okazją do spowiedzi świętej.
  8. Odwiedziny chorych w sobotę od godz.9.00 rano.
  9. W przyszłą, pierwszą niedzielę miesiąca ukaże się czerwcowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  10. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych i adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  11. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.
  12. Nauki przed chrztem dla rodziców i chrzestnych, odbędą się w pierwsze trzy soboty czerwca o godz.18.00 w salce na plebanii.
  13. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie