13 lutego 2021

VI Niedziela Zwykła B – 14.02.2021

1. Dzisiaj zmiana tajemnic Żywego Różańca dla kolejnych wspólnot różańcowych w Dychowie: o godz.8.00 Róża Pani Smoleńskiej, o godz.11.00 Róża Pani Duchnowskiej, w Bronkowie Róża Pani Sabiny.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na potrzeby naszych diecezjalnych hospicjów.
  3. W środę Popielec – rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msze święte z posypaniem głów popiołem: w Bronkowie o godz.9.30, w Brzózce o godz.11.00, a w Dychowie o godz.17.00.
  4. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły, czyli jemy raz do syta i dwa razy lekki posiłek, oczywiście bezmięsne. W tym dniu obowiązuje także całkowita abstynencja.
  5. W Popielec jak co roku, naszymi ofiarami na tacę wspieramy księży emerytów i Dom Księzy Emerytów w Zielonej Górze.
  6. W czwartek droga krzyżowa w Bronkowie o godz.17.30, czyli po mszy świętej.
  7. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00.
  8. W piątek pierwsza droga krzyżowa w Dychowie dla dzieci, młodzieży i starszych o godz.17.00. Serdecznie zapraszam.
  9. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu w Dychowie o godz.7.30 i o godz.10.30, w Bronkowie i Brzózce także przed mszami świętymi.
  10. W okresie Wielkiego Postu składamy ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w kopertach rozdanych na spotkaniach kolędowych.
  11. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich a taca w Dychowie przeznaczona ogrzewanie naszej świątyni.
  12. Biuro parafialne w czasie pandemii czynne tylko po umówieniu telefonicznym.
  13. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.