21 maja 2022

VI Niedziela Wielkanocna C – 22.05.2022

1. Jutro, w poniedziałek o godz.17.00 w kościele św. Jadwigi, młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. W kościele młodzież gromadzi się o godz.16.30.
  2. Msze święte w tym tygodniu we wtorek, środę, czwartek i piątek o godz.18.00, w sobotę o godz.17.00.
  3. Nabożeństwa majowe po mszach świętych, a w piątek, sobotę i w niedzielę piętnaście minut przed mszami świętymi.
  4. W czwartek, 26 maja przypada Dzień Matki. Msza święta za wszystkie mamy w Dychowie o godz.18.00.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do godz.18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. W piątek rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  7. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  8. Nauki przed sakramentem chrztu świętego dla rodziców i chrzestnych odbędą się w pierwsze trzy soboty czerwca o godz.18.00 w kościele w Dychowie.
  9. Dziękuję serdeczne za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.