30 kwietnia 2016

VI Niedziela Wielkanocna C – 01.05.2016

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic różańcowych oraz adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  2. Dzisiaj, 1 maja – św. Józefa, patrona ludzi pracy. Rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny.
  3. We wtorek, 3 maja Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze święte w naszej parafii: w Dychowie o godz.8.00 i 11.00, w Bronkowie o godz.9.30 Natomiast w Brzózce przypada uroczystość odpustu, msza święta ku czci Matki Bożej Królowej Polski godz.12.30. Zapraszamy całą rodzinę parafialną. W tak ważną Uroczystość dla każdego Polaka, proszę przyozdobić nasze domy flagami narodowymi.
  4. We wtorek, Apel Jasnogórski połączony z nabożeństwem majowym o godz.21.00 przy figurce Matki Bożej Dychowskiej obok elektrowni. Serdecznie zapraszam.
  5. W środę 4 maja, przypada św. Floriana, patrona strażaków. Msza święta w intencji OSP Bronków w Bronkowie o godz.19.00.
  6. Nabożeństwa majowe w tygodniu po mszach świętych wieczornych.
  7. W tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  8. W tym tygodniu spowiedź dla dzieci szkoły podstawowej.
  9. W piątek, adoracja Najświętszego Sakramentu rano od godz.17.30 do 18.00 w intencji wynagradzającej za grzechy naszych rodzin, parafii, ojczyzny i świata.
  10. Odwiedziny chorych w najbliższą sobotę 7 maja od godz.9.00.
  11. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  12. W przyszłą niedzielę ukaże się majowy numer gazetki parafialnej JEZU UFAM TOBIE.
  13. Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na Seminarium Duchowne oraz za ofiary na naszą świątynię.
  14. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii oraz za życzenia, kwiaty i prezenty z okazji moich imienin.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie