8 maja 2021

VI Niedziela Wielkanocna B – 09.05.2021

1. W naszych kościołach obowiązują nowe limity osób. W Dychowie 45 osób, a w Bronkowie i Brzózce 17 osób. Na zewnątrz kościoła nie ma limitów.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć za dobrowolną ofiarę majowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. W czwartek, 13 maja rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie. Różaniec połączony z majówką o godz.17.30, a po nim msza święta.
  4. W tym tygodniu nabożeństwa majowe w Dychowie codziennie. We wtorek i środę po mszy świętej, w piątek w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu, w sobotę i niedzielę przed mszami świętymi, a w poniedziałek  o godz.18.00, które prowadzą grupy parafialne.
  5. Zbiórka wszystkich ministrantów we wtorek o godz.16.00 w kościele.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 w intencji wynagradzającej za grzechy nasze, naszej parafii, ojczyzny i świata.
  7. W piątek rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  8. W sobotę spowiedź dla dzieci klasy III przed pierwszą komunią, dla ich rodziców i rodzin o godz.10.00.
  9. Za tydzień o godz.11.00 Uroczystość I Komunii dla 15 dzieci naszej parafii. Ze względu na limity osób w kościele, będzie to msza święta tylko dla dzieci i ich rodziców.
  10. Z racji I Komunii, w najbliższą niedzielę, będzie dodatkowa msza święta dla wszystkich o godz.13.00.
  11. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas, będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na fundusz ogrzewania naszego kościoła.
  12. W niedzielę zbiórka do puszek na odbudowę zniszczonej przez pożar plebanii w Jakubowie.
  13. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej świątyni oraz na utrzymanie naszej parafii w tym trudnym czasie pandemii.
  14. Bierzmowanie młodzieży klasy VIII odbędzie się 16 czerwca o godz.17.00 w naszym kościele. Przypominam młodzieży o obowiązku uczestniczenia w niedzielnej mszy świętej.
  15. Biuro parafialne w czasie pandemii czynne tylko po umówieniu telefonicznym.