5 maja 2018

VI Niedziela Wielkanocna B – 06.05.2018

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie, zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć za dobrowolną ofiarę, majowy numer gazetki parafialnej JEZU UFAM TOBIE.
  3. Nabożeństwa majowe: w poniedziałki, wtorki i czwartki o godz.18.00 prowadzi POAK i Wspólnota dla Intronizacji NSPJ. W pozostałe dni po mszach świętych wieczornych, z wyjątkiem piątków. W piątki, nabożeństwo majowe o godz.17.45 w ramach adoracji.
  4. W środę w czasie nabożeństwa majowego będziemy się modlić w intencji o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli.
  5. Próby dla dzieci klasy III przed I Komunią, we wtorek, środę i czwartek o godz.16.30 w kościele.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. Od piątku rozpoczyna się Nowenna do ducha Świętego, przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  8. Spotkania indywidualne z młodzieżą klasy III przed sakramentem bierzmowania w sobotę od godz.10 do 12.
  9. W niedzielę 13 maja, przypada 101 rocznica objawień fatimskich. Nabożeństwo fatimskie w naszej parafii w sobotę o godz.16.30. Serdecznie zapraszamy.
  10. Za tydzień, na mszy świętej o godz.11.00 w Dychowie, uroczyste poświęcenie krzyży dla młodzieży przed sakramentem bierzmowania.
  11. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  12. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie