20 maja 2017

VI Niedziela Wielkanocna A – 21.05.2017

1. Dzisiaj Uroczystość I Komunii Świętej, do której przystąpi 25 osób.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na pokrycie kosztów instalacji ogrzewania naszego kościoła.
  3. Dzisiaj, Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  4. Od jutra Biały Tydzień. Msze święte codziennie do piątku włącznie o godz.18.00. Po mszach świętych nabożeństwo majowe.
  5. Z racji Białego Tygodnia, nie będzie mszy świętych na filiach.
  6. We środę o godz.17.00 w Krośnie Odrzańskim, młodzież naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania.
  7. W piątek 26 maja, Święto Matki. Msza święta za wszystkie Mamy o godz.18.00. Serdecznie zapraszam.
  8. W piątek nie będzie adoracji z racji spowiedzi w Bobrowicach.
  9. Pielgrzymka dziękczynna dzieci i rodziców za dar I Komunii w najbliższą sobotę do Sanktuarium Matki Bożej w Grodowcu. Zbiórka przy plebanii o godz.8.00.
  10. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  11. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie