13 maja 2023

VI Niedziela Wielkanocna A – 14.05.2023

1. Msze święte w tym tygodniu: w Dychowie: we wtorek, środę, piątek o godz.18.00 i w sobotę o godz.17.00 jako niedzielna. W Bronkowie w czwartek o godz.18.00.
  2. Nabożeństwa majowe po mszach świętych wieczornych, a w piątek, sobotę i niedzielę piętnaście minut przed mszami świętymi.
  3. Spotkanie dla młodzieży klasy VI i VII przed sakramentem bierzmowania we wtorek o godz.18.45 w salce na plebanii.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej, w ramach adoracji nabożeństwo majowe.
  5. Od piątku rozpoczyna się nowenna do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  6. Spowiedź święta dla dzieci przed I Komunią, oraz dla ich rodziców w sobotę o godz.10.30.
  7. Uroczystość I Komunii w naszej parafii w przyszłą niedzielę o godz.11.00.                  Po raz pierwszy komunię świętą przyjmie 6 dzieci.
  8. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  9. Biuro parafialne czynne po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  10. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie