25 maja 2019

VI Niedziela Wielkanocna 26.05.2019

1. Dzisiaj 26 maja – Dzień Matki. Msza święta za wszystkie Mamy naszej parafii dzisiaj o godz.11.00 w Dychowie.
  2. Nabożeństwa majowe w tym tygodniu codziennie: w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz.18.00 prowadzi POAK i Wspólnota dla Intronizacji NSPJ, w środę po mszy świętej a w piątek w ramach adoracji.
  3. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli, czyli tzw. Dni Krzyżowe.
  4. W środę i czwartek indywidualne spotkania z młodzieżą klasy VIII i III gimnazjum według ustalonego wcześniej programu.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej. W tracie adoracji ostatnie w tym roku, nabożeństwo majowe.
  6. Od piątku rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego.
  7. W sobotę 1 czerwca przypada Dzień Dziecka. Tradycyjnie w Rokitnie diecezjalne obchody tego święta.
  8. W przyszłą sobotę, drugie w naszej parafii Nabożeństwo I Soboty. Modlitwa różańcowa z rozważaniem o godz.16.00, a po nim msza święta. W trakcie nabożeństwa pierwsza litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji wszystkich dzieci naszej parafii.
  9. W sobotę odwiedziny chorych w ich domach od godz.8.30.
  10. W przyszłą niedzielę, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  11. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  12. W przyszłą niedzielę ukaże się czerwcowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  13. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.