5 lutego 2022

V Niedziela Zwykła C – 06.02.2022

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracja Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć za dobrowolną ofiarę lutowy numer gazetki parafialnej, Jezu Ufam Tobie.
  3. Dzisiaj zbiórka do puszek na potrzeby naszych diecezjalnych hospicjów.
  4. Spotkanie z młodzieżą klasy VIII w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania w środę o godz.17.45 w kościele.
  5. W piątek, 11 lutego wspomnienie NMP z Lourdes. Światowy Dzień Chorego. Msza święta za wszystkich chorych z naszej parafii o godz.11.00. Po mszy świętej nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Zapraszam serdecznie.
  6. Nauki dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu Świętego zostały odwołane z powodu braku chętnych.
  7. Biuro parafialne w czasie pandemii czynne tylko po umówieniu telefonicznym.
  8. Serdeczne Bóg Zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.

Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie