3 lutego 2024

V Niedziela Zwykła B – 04.02.2024

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracja Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć lutowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Za tydzień przypada Światowy Dzień Chorego. Z tej racji msza święta za wszystkich chorych naszej parafii z sakramentem namaszczenia w najbliższy czwartek o godz.17.00. Serdecznie zapraszam.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  5. Za tydzień zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
  6. W przyszłą niedzielę na mszy świętej o godz.11.00, poświęcenie książeczek i świec dla dzieci przed pierwszą komunią świętą.
  7. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii oraz na sprzątanie świątyni. Wielkie Bóg zapłać dla wszystkich pań i panów, którzy w miniony piątek rozebrali żłóbek i choinki oraz świąteczne dekoracje w naszej świątyni.
                                                                                    Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie