3 lutego 2018

V Niedziela Zwykła B – 04.02.2018

1. Dzisiaj, pierwsza niedziela miesiąca. Po wszystkich mszach świętych zmiana tajemnic różańcowych oraz adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła, możemy nabyć lutowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Dzisiaj przypada 3 rocznica śmierci ks. Kanonika Witolda Kosickiego. Pamiętajmy o modlitwie.
  4. W piątek, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  5. Nauki przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych w pierwsze trzy soboty lutego o godz.18.00 w salce na plebanii. Druga nauka w najbliższą sobotę, 10 lutego.
  6. W przyszłą niedzielę, 11 lutego wspomnienie NMP z Loureds – Światowy Dzień Chorego. W Dychowie o godz.8.00 msza święta za wszystkich chorych naszej parafii.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby naszych diecezjalnych hospicjów.
  8. Od jutra do czwartku włącznie będę na urlopie. W pilnych sprawach duszpasterskich proszę kontaktować się z parafią w Bobrowicach. Telefon
  9. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie