4 lutego 2023

V Niedziela Zwykła A – 05.02.2023

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracja Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć lutowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Msze święte w tym tygodniu w Dychowie w środę, piątek i sobotę o godz.17.00. W Bronkowie w czwartek o godz.17.00.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00, z okazją do spowiedzi świętej.
  5. W sobotę w liturgii wspomnienie NMP z Loureds, Światowy Dzień Chorego. Msza święta za wszystkich chorych w naszej parafii o godz.17.00.
  6. Nauki dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu Świętego w pierwsze trzy soboty lutego o godz.18.00 w salce na plebani.
  7. Za tydzień zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów w naszej diecezji.
  8. Biuro parafialne czynne po wcześniejszym telefonicznym umówieniu.
  9. Serdecznie dziękuję dla wszystkich pań i panów, którzy pomogli w rozebraniu szopki i choinek w naszym kościele. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii oraz na sprzątanie świątyni.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie