4 lutego 2017

V Niedziela Zwykła A – 05.02.2017

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po wszystkich mszach świętych zmiana tajemnic różańcowych oraz adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Dzisiaj, zbiórka do puszek na potrzeby naszych diecezjalnych hospicjów.
  3. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć za dobrowolną ofiarę, lutowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  4. Spotkanie formacyjne Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, we wtorek o godz.17.00 w salce na plebanii.
  5. Msze święte w tym tygodniu tylko w Dychowie w piątek o godz. 17.00 i w sobotę o godz.15.00.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do godz.17.00 w intencji wynagradzającej za grzechy nasze, naszej parafii, ojczyzny i świata.
  7. W sobotę, 11 lutego przypada wspomnienie NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorego. Msza święta i nabożeństwo w intencji wszystkich chorych o godz.15.00.
  8. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne tylko w piątek od godz.15.30 do godz.16.30.
  9. Od jutra do czwartku włącznie będę na urlopie. W pilnych sprawach duszpasterskich proszę kontaktować się z parafią w Bobrowicach. Telefon 683913214.
  10. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie