23 kwietnia 2016

V Niedziela Wielkanocna C- 24.04.2016

1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła, zbiórka do puszek na pomoc humanitarną dla Ukrainy.
  2. Msze święte w Dychowie w tym tygodniu w środę o godz.18.00, oraz w piątek i sobotę wyjątkowo rano o godz.10.00.
  3. W piątek, adoracja Najświętszego Sakramentu rano od godz.9.30 do 10.00 w intencji wynagradzającej za grzechy naszych rodzin, parafii i ojczyzny.
  4. W przyszłą niedzielę, 1maja – św. Józefa, patrona ludzi pracy. W tym dniu rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny.
  5. Młodzież naszej parafii – 18 osób – przyjmie Sakrament Bierzmowania w Krośnie Odrzańskim w sobotę 30 kwietnia o godz.17.00.
  6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic różańcowych oraz adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  7. Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na Seminarium Duchowne oraz za ofiary na naszą świątynię.
  8. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie