27 kwietnia 2024

V Niedziela Wielkanocna B – 28.04.2024

1. W środę rozpoczynamy najpiękniejszy miesiąc w roku poświęcony Matce Bożej. Msza święta o godz.11.00, a po mszy pierwsze nabożeństwo majowe.
  2. W piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze święte w naszej parafii, w Dychowie o godz. 11.00, w Bronkowie o godz.9.30 a w Brzózce Odpust o godz.12.30.
  3. W piątek, 3 maja zapraszam wszystkich parafian na nabożeństwo majowe przy kaplicy Matki Bożej o godz.17.00.
  4. W piątek z racji uroczystości nie ma obowiązku postu.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. Odwiedziny chorych w ich domach na wezwanie chorego lub jego rodziny.
  7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracje Najświętszego Sakramentu.
  8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na wsparcie rodziny z Bronkowa poszkodowanej w pożarze.
  9. Biuro parafialne czynne w środy i piątki od godz.16.00 do 17.00 oraz po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  10. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła i parafii.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie