1 maja 2021

V Niedziela Wielkanocna B – 02.05.2021

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Nie będzie zmiany tajemnic Żywego Różańca. Proszę dalej odmawiać te same tajemnice.
  2. Jutro, 3 maja, Uroczystość NMP Królowej Polski, Głównej Patronki Polski. Msze święte według programu niedzielnego. W kościele filialnym w Brzózce w tym dniu Odpust ku czci Patronki kościoła o godz.12.30.
  3. Nabożeństwa majowe w Dychowie codziennie. We wtorki, środy i soboty po mszy świętej, w piątki w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu, w niedziele przed mszami świętymi, a w pozostałe dni, czyli w poniedziałki i czwartki o godz.18.00, które tradycyjnie poprowadzi Parafialny Oddział Akcji Katolickiej i Wspólnota dla Intronizacji NSP Jezusa.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 w intencji wynagradzającej za grzechy nasze, naszej parafii, ojczyzny i świata.
  6. W sobotę, 8 maja przypada Uroczystość Świętego Stanisława, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski.
  7. Odwiedziny chorych w czasie pandemii tylko na prośbę chorego lub jego rodziny.
  8. Za tydzień ukaże się majowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  9. Bóg zapłać za ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne. Dziękuję także za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej świątyni oraz na utrzymanie naszej parafii w tym trudnym czasie pandemii.
  10. Biuro parafialne w czasie pandemii czynne tylko po umówieniu telefonicznym.