13 maja 2017

V Niedziela Wielkanocna A – 14.05.2017

1. Nabożeństwa majowe w tygodniu: w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz.18.00, które prowadzi Parafialny Oddział Akcji Katolickiej, a w pozostałe dni po mszy świętej wieczornej.
  2. Od jutra do piątku, próby dla dzieci klasy III przed I Komunią o godz.16.30.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 w intencji wynagradzającej za grzechy naszych rodzin, parafii, ojczyzny i świata.
  4. Poświęcenie krzyży do sakramentu bierzmowania dla młodzieży klasy III gimnazjum w piątek na mszy świętej o godz.18.00. Młodzież zapraszam z rodzicami.
  5. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin przed I Komunią świętą, w sobotę o godz.10.00.
  6. Za tydzień Uroczystość I Komunii Świętej o godz.11.00, do której przystąpi 25 osób.
  7. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na pokrycie kosztów instalacji ogrzewania kościoła.
  8. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie