6 maja 2023

V Niedziela Wielkanocna A – 07.05.2023

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracje Najświętszego Sakramentu.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć majowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Msze święte w tym tygodniu: w Dychowie w środę, piątek o godz.18.00 i w sobotę o godz.17.00 jako niedzielna. W Bronkowie w czwartek o godz.18.00.
  4. Nabożeństwa majowe po mszach świętych wieczornych.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej, w ramach adoracji nabożeństwo majowe.
  6. W sobotę, 13 maja rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie. Różaniec połączony z majówką o godz.16.30, a po nim msza święta.
  7. Biuro parafialne czynne po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  8. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie