17 lutego 2018

I Niedziela Wielkiego Postu B – 18.02.2018

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
  2. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu: w Dychowie o godz.10.30, a w Bronkowie i Brzózce także przed mszą świętą.
  3. Spotkanie formacyjne Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Seca Pana Jezusa we wtorek o godz.18.00 w salce na plebanii.
  4. W piątek Droga Krzyżowa. W Dychowie dla dzieci, młodzieży i starszych o godz.17.00. Zapraszam wszystkie dzieci, przedszkolne i szkolne, dla których zakupione zostały pomoce na Wielki Post.
  5. Tradycyjnie, w czasie nabożeństw Drogi Krzyżowej będą zbierane ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i dekoracje świąteczne świątyni.
  6. W piątek, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. Za tydzień zbiórka do puszek na cele misyjne.
  8. W Okresie Wielkiego Postu, składamy ofiary na Seminarium Duchowne w kopertach rozdanych na kolędzie.
  9. Przy wyjściu z kościoła wystawione są kartony na ankiety parafialne.
  10. Parafialne Rekolekcje Wielkopostne w tym roku odbędą się od 18 do 21 marca. Rekolekcje poprowadzi ks. kan. dr Piotr Kubiak, Kanclerz Kurii Biskupiej w Zielonej Górze.
  11. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie