4 marca 2017

I Niedziela Wielkiego Postu – 05.03.2017

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po wszystkich mszach świętych adoracje Najświętszego Sakramentu oraz zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Dzisiaj, przy wyjściu z kościoła, możemy nabyć za dobrowolną ofiarę marcowy numer gazetki parafialnej Jezu ufam Tobie.
  3. Spotkanie formacyjne Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, we wtorek o godz.17.30 w salce na plebanii.
  4. Spotkanie dla młodzieży klasy II przed sakramentem bierzmowania, w środę o godz.18.00 w salce na plebanii.
  5. W środę 8 marca Dzień Kobiet. Msza święta w intencji wszystkich Kobiet naszej parafii o godz.17.00. Serdecznie zapraszam.
  6. W piątek Droga Krzyżowa. W Dychowie dla dzieci, młodzieży i starszych godz.17.00. Zapraszam wszystkie dzieci, przedszkolne i szkolne, dla których zakupione zostały pomoce na Wielki Post.
  7. Tradycyjnie, w czasie nabożeństw Drogi Krzyżowej będą zbierane ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  8. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do godz.17.00 w intencji wynagradzającej za grzechy nasze, naszej parafii, ojczyzny i świata.
  9. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu: w Dychowie o godz.10.30, a w Bronkowie i Brzózce także przed mszą świętą.
  10. Biuro parafialne czynne w środę i piątek od godz.15.30 do godz.16.30.
  11. Nauki przed chrztem dla rodziców i chrzestnych odbywają się w pierwsze trzy soboty marca, czyli 4, 11, 18 marca o godz.18.00 w salce na plebanii.
  12. Za tydzień zbiórka do puszek na cele misyjne.
  13. Parafialne Rekolekcje Wielkopostne w tym roku odbędą się od 2 do 4 kwietnia, a szkolne od 3 do 5 kwietnia. Rekolekcje poprowadzi ks. Tomasz Gierasimczyk z Wydziału Duszpasterskiego Kurii Biskupiej w Zielonej Górze.
  14. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie