Zawsze aktualne wiadomości

31 grudnia 2022

Niedziela – Nowy Rok – A – 01.01.2023

  1. Dzisiaj, 1stycznia 2023r, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok. Światowy Dzień Modlitwy o Pokój. Msze święte w Dychowie o godz. 11.00 i 15.00, w Bronkowie o godz. 9.30, w Brzózce o godz. 12.30.
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca stycznia. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz rozdanie intencji na cały rok: w Dychowie na mszy św. o god.15.00, w Bronkowie i Brzózce po mszach świętych.
  3. Dzisiaj po mszach świętych adoracje Najświętszego Sakramentu.
  4. W piątek 6 stycznia, Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze święte według porządku niedzielnego. Podczas wszystkich mszy świętych błogosławieństwo kredy, kadzidła i wody. Taca przeznaczona na działalność misyjną Kościoła. W tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje nas post.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. Gazetka parafialna Jezu Ufam Tobie, ukaże się za tydzień, w niedzielę 8 stycznia.
  7. Spotkania kolędowe w kościołach rozpoczną się od 9 stycznia 2023 roku. W poniedziałek w Brzózce, we wtorek i środę w Bronkowie a następnie w Dychowie. Dokładne informacje za tydzień w czasie ogłoszeń i w gazetce parafialnej.
  8. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii oraz na sprzątanie świątyni.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom razem z Ks. Wojciechem życzymy Szczęśliwego Nowego Roku, Bożego błogosławieństwa, zdrowia, pokoju oraz nieustannej opieki Matki Bożej Maryi.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne