2 czerwca 2018

IX Niedziela Zwykła B – 03.06.2018

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  2. Dzisiaj Święto Dziękczynienia. Zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.
  3. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła, możemy nabyć za dobrowolną ofiarę czerwcowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  4. Trwa oktawa Bożego Ciała. Msze święte z procesją w Dychowie: od poniedziałku do środy o 18.00, a w czwartek o godz.16.30. W czwartek poświęcenie wianków. Zachęcam dziewczynki, które sypią kwiatki, aby wytrwały do czwartku. Na msze święte i procesje  zapraszam wszystkich parafian.
  5. W czwartek na zakończenie Oktawy, tradycyjnie w Bronkowie o godz. 18.00 msza święta z procesją do czterech ołtarzy.
  6. W przyszły piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. w Dychowie o godz.18.00. W tym dniu, z racji uroczystości, jesteśmy zwolnieni z postu.
  7. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej. W trakcie adoracji o godz.17.45, nabożeństwo czerwcowe i akt oddania całej parafii Sercu Jezusowemu.
  8. Nauki przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w pierwsze trzy soboty czerwca. Druga nauka w najbliższą sobotę o godz.18.00 w salce.
  9. Dziękuję serdecznie wszystkim parafianom z piękne uczestniczenie w procesji Bożego Ciała, za przygotowanie tak okazałych ołtarzy oraz za zaangażowanie w procesji.
  10. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie