29 stycznia 2022

IV Niedziela Zwykła C – 30.01.2022

1. Dzisiaj IV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
  2. W środę, 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte w naszej parafii: w Bronkowie o godz.9.30, w Brzózce o godz.11.00 i w Dychowie o godz.17.00. Na wszystkich mszach świętych poświęcenie gromnic.
  3. W środę przypada doroczny Dzień Życia konsekrowanego. Tradycyjnie taca przeznaczona na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
  4. W środę spotkanie z rodzicami dzieci klasy III w ramach przygotowania dzieci do I Komunii świętej o godz.18.00 w kościele. Poświęcenie książeczek i świec odbędzie się w następną niedzielę na mszy świętej o godz.11.00.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00, z okazją do spowiedzi świętej.
  7. Odwiedziny chorych w czasie pandemii tylko na wezwanie chorego lub jego rodziny.
  8. Nauki dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu Świętego odbędą się w pierwsze trzy soboty lutego o godz.18.00 w kościele w Dychowie. Pierwsza nauka już w najbliższą sobotę.
  9. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracja Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  10. W przyszłą niedzielę, przed Światowym Dniem Chorego, zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
  11. Za tydzień ukaże się lutowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  12. Biuro parafialne w czasie pandemii czynne tylko po umówieniu telefonicznym.
  13. Serdeczne Bóg Zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.