2 lutego 2019

IV Niedziela Zwykła C – 2019

1. Zakończyły się odwiedziny duszpasterskie, czyli kolęda w naszej parafii. Serdecznie dziękuję wszystkim Parafianom za życzliwość, gościnność i ofiary. A wszystkim ministrantom dziękuję za pomoc i wspólną modlitwę.
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła, możemy nabyć za dobrowolną ofiarę lutowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  4. Msze święte w Dychowie w tym tygodniu tylko w piątek i w sobotę o godz.17.00.
  5. W piątek w Dychowie, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. W sobotę odwiedziny chorych w ich domach od godz.9.00.
  7. Od dzisiaj do czwartku włącznie, będę przebywał na urlopie. Wszelkie ważne sprawy duszpasterskie proszę zgłaszać w sąsiedniej parafii w Bobrowicach. Telefon 683913214.
  8. Spotkanie z rodzicami dzieci klasy III w ramach przygotowania do I Komunii Świętej, 13 lutego o godz.18.00 w salce na plebanii.
  9. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.