27 stycznia 2018

IV Niedziela Zwykła B – 28.01.2018

1. Zakończyły się odwiedziny duszpasterskie czyli kolęda w naszej parafii. Pragnę gorąco i serdecznie podziękować wszystkim parafianom za wielką życzliwość, gościnność i ofiary oraz wszystkim ministrantom za pomoc i wspólną modlitwę.
  2. Dzisiaj, o godz.16.00 na plebanii, spotkanie Rady Parafialnej, Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej i Parafialnego Zespołu Caritas.
  3. Spotkanie z rodzicami dzieci klasy trzeciej w ramach przygotowania do pierwszej komunii świętej w środę, o godz.18.00 w salce na plebanii. Proszę o obowiązkową obecność.
  4. W piątek 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte w naszej parafii: w Bronkowie o godz.9.30, w Brzózce o godz.11.00, a w Dychowie o godz.17.00. Na wszystkich mszach świętych błogosławieństwo gromnic.
  5. W piątek przypada doroczny Dzień Życia Konsekrowanego. Tradycyjnie zbiórka do puszek na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
  6. W piątek, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  8. Odwiedziny chorych w najbliższą sobotę od godz.9.00 rano.
  9. Nauki przed chrztem świętym, dla rodziców i chrzestnych, w pierwsze trzy soboty lutego o godz.18.00 w salce na plebanii. Pierwsza nauka już w najbliższą sobotę 3 lutego.
  10. W tym tygodniu kolęda uzupełniająca dla rodzin, które nie mogły przyjąć w wyznaczonym terminie. Proszę zgłaszać telefonicznie, lub w biurze parafialnym.
  11. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po wszystkich mszach świętych zmiana tajemnic różańcowych oraz adoracja Najświętszego Sakramentu.
  12. W niedzielę, 4 lutego przypada 3 rocznica śmierci ks. Kanonika Witolda Kosickiego. Pamiętajmy o modlitwie.
  13. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie