28 stycznia 2023

IV Niedziela Zwykła A – 29.01.2023

1. W środę spotkanie z rodzicami dzieci klasy III w ramach przygotowania dzieci do I Komunii świętej o godz.18.00 w salce na plebani. Poświęcenie książeczek i świec odbędzie się w następną niedzielę na mszy świętej o godz.11.00.
  2. W czwartek, 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte w naszej parafii: w Bronkowie o godz.9.30, w Brzózce o godz.11.00 i w Dychowie o godz.17.00. Na wszystkich mszach świętych poświęcenie gromnic.
  3. W czwartek przypada doroczny Dzień Życia konsekrowanego. Tradycyjnie taca przeznaczona na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00, z okazją do spowiedzi świętej.
  6. Odwiedziny chorych w ich domach na prośbę chorego lub jego rodziny.
  7. Nauki dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu Świętego odbędą się w pierwsze trzy soboty lutego o godz.18.00 w salce na plebani. Pierwsza nauka już w najbliższą sobotę.
  8. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracja Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  9. Za tydzień ukaże się lutowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  10. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii oraz na sprzątanie świątyni.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie