28 stycznia 2017

IV Niedziela Zwykła A – 29.01.2017

1. Zakończyły się odwiedziny duszpasterskie czyli kolęda w naszej parafii. Pragnę gorąco i serdecznie podziękować wszystkim parafianom za wielką życzliwość, gościnność i ofiary oraz wszystkim ministrantom za pomoc i wspólną modlitwę.
  2. Dzisiaj spotkanie członków Rady Parafialnej, Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej i Parafialnego Zespołu Caritas o godz.16.00 na plebanii.
  3. W czwartek, 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte w naszej parafii: w Bronkowie o godz.9.30, w Brzózce o godz.11.00, a w Dychowie o godz.17.00. Na wszystkich mszach świętych błogosławieństwo świec – gromnic.
  4. W czwartek przypada doroczny Dzień Życia Konsekrowanego. Tradycyjnie zbiórka do puszek na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do godz.17.00 w intencji wynagradzającej za grzechy naszej parafii, ojczyzny i świata.
  7. W sobotę, 4 lutego przypada 2 rocznica śmierci ks. Kanonika Witolda Kosickiego. Pamiętajmy o modlitwie.
  8. Msze święte w tym tygodniu w Dychowie: w poniedziałek i wtorek o godz. 10.00 rano, a w środę, czwartek, piątek i sobotę o godz.17.00.
  9. Biuro parafialne czynne w środy i piątki od godz.15.30 do godz.16.30.
  10. Odwiedziny chorych w najbliższą sobotę od godz.9.00 rano.
  11. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po wszystkich mszach świętych zmiana tajemnic różańcowych oraz adoracja Najświętszego Sakramentu.
  12. W przyszłą niedzielę, zbiórka do puszek na potrzeby naszych diecezjalnych hospicjów.
  13. Za tydzień ukaże się lutowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  14. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie