1 lutego 2020

IV Niedziela Zwykła A – 02.02.2020 Święto Ofiarowania Pańskiego

1. Zakończyły się odwiedziny duszpasterskie, czyli kolęda w naszej parafii. Serdecznie dziękuję wszystkim Parafianom za życzliwość, gościnność i ofiary. A wszystkim ministrantom dziękuję za pomoc i wspólną modlitwę w każdym domu.
  2. Dzisiaj 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego. Na wszystkich mszach świętych poświęcenie gromnic.
  3. Dzisiaj przypada doroczny Dzień Życia konsekrowanego. Tradycyjnie zbiórka do puszek na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
  4. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła, możemy nabyć za dobrowolną ofiarę, lutowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  5. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca Świętego.
  6. Dzisiaj kolęda na plebanii o godz.16.00, oraz spotkanie Rady Parafialnej, Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej i Parafialnego Zespołu Caritas.
  7. W tym tygodniu msze święte tylko w piątek i sobotę o godz.17.00.
  8. W piątek w Dychowie, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  9. Od jutra do piątku włącznie, będę przebywał na urlopie. Wszelkie ważne sprawy duszpasterskie proszę zgłaszać w sąsiedniej parafii w Bobrowicach. Telefon 683913214.
  10. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.