16 kwietnia 2016

IV Niedziela Wielkanocna C – 17.04.2016

1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza – dzień modlitw o powołania i początek Tygodnia Modlitw o Powołania.
  2. Dzisiaj, Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  3. Dzisiaj ofiary na tacę w Dychowie, przeznaczone są na realizację inwestycji ogrzewania kościoła.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 w intencji wynagradzającej za grzechy naszych rodzin, parafii i ojczyzny.
  5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc humanitarną dla Ukrainy.
  6. Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na Seminarium Duchowne oraz za ofiary na naszą świątynię.
  7. Młodzież naszej parafii – 18 osób – przyjmie Sakrament Bierzmowania w Krośnie Odrzańskim 30 kwietnia o godz.17.00.
  8. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie