11 maja 2019

IV Niedziela Wielkanocna C- 12.05.2019

1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna w Kościele Światowy Tydzień Modlitw o Powołania.
  2. Jutro 13 maja. Rozpoczynamy w naszej parafii nabożeństwa fatimskie. Zapraszam na pierwszy w tym roku różaniec fatimski, jutro godz.17.30.
  3. Spotkanie dla młodzieży klasy VII przed sakramentem bierzmowania w czwartek o godz.19.00 w salce na plebanii.
  4. Nabożeństwa majowe w tym tygodniu po mszach świętych.
  5. Próby przed I Komunią Świętą dla dzieci klasy III od jutra do piątku o godz.16.30 w kościele.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. Spowiedź dla dzieci klasy III przed I Komunią, ich rodziców i rodzin w sobotę o godz.9.30.
  8. Obowiązkowe nauki przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w pierwsze trzy soboty maja o godz.18.00 w salce na plebanii. Trzecia nauka w najbliższą sobotę.
  9. Za tydzień Uroczystość I Komunii Świętej o godz.11.00, do której przystąpi 10 osób.
  10. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas, będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na pokrycie kosztów zimowego ogrzewania kościoła.
  11. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.