7 maja 2022

IV Niedziela Wielkanocna C – 08.05.2022

1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna w Kościele Światowy Tydzień Modlitw o Powołania.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć majowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Msze święte w tym tygodniu w Dychowie we wtorek i środę o godz.10.00, w piątek o godz.18.00 i w sobotę o godz.17.00. W Bronkowie w czwartek o godz.18.00. Nabożeństwa majowe po mszach świętych.
  4. Spotkanie rodziców i młodzieży klasy VIII przed sakramentem bierzmowania, we wtorek o godz.18.00 w kościele. Bierzmowanie odbędzie się 23 maja o godz.17.00 w Krośnie Odrzańskim. Bardzo proszę o obecność na tym ważnym spotkaniu młodzieży i jednego z rodziców.
  5. W piątek, 13 maja rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie. Różaniec połączony z majówką o godz.17.30, a po nim msza święta.
  6. Spowiedź święta dla dzieci przed I Komunią, oraz dla ich rodziców i rodzin w sobotę o godz.10.30.
  7. Uroczystość I Komunii w naszej parafii w przyszłą niedzielę o godz.11.00. Po raz pierwszy komunię świętą przyjmie 16 dzieci.
  8. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na pokrycie kosztów zimowego ogrzewania kościoła.
  9. Dziękuję serdeczne za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii, oraz na Seminarium Duchowne.