24 kwietnia 2021

IV Niedziela Wielkanocna B – 25.04.2021

1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna w Kościele Światowy Tydzień Modlitw o Powołania.
  2. Spotkanie dla dzieci klasy III i ich rodziców z racji bezpośredniego przygotowania do I Komunii Świętej, w środę o godz.18.30 w kościele.
  3. W tygodniu msze święte we wtorek, środę i piątek o godz.18.00 oraz w sobotę o godz.17.00. W Bronkowie w czwartek o godz.18.00.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 w intencji wynagradzającej za grzechy nasze, naszej parafii, ojczyzny i świata.
  5. W sobotę, 1maja – św. Józefa, patrona ludzi pracy, oraz rozpoczęcie nabożeństw majowych ku czci Najświętszej Maryi Panny.
  6. W najbliższą sobotę, rozpoczynamy w naszej parafii nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca. Różaniec połączony z majówką o godz.16.00, a po nim msza święta niedzielna.
  7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Nie będzie zmiany tajemnic Żywego Różańca. Proszę dalej odmawiać te same tajemnice.
  8. Gazetka parafialna Jezu Ufam Tobie, ukaże się w niedzielę 9 maja.
  9. Termin bierzmowania i bezpośrednie przygotowanie dla klasy VIII zostanie ustalone po długim majowym weekendzie.
  10. Bóg zapłać za ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne. Dziękuję także za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej świątyni oraz na utrzymanie naszej parafii w tym trudnym czasie pandemii.
  11. Biuro parafialne w czasie pandemii czynne tylko po umówieniu telefonicznym.

Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie