IV Niedziela Wielkanocna B – 21.04.2024

1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna w Kościele Światowy Tydzień Modlitw o Powołania.
  2. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich a w Dychowie zbiórka do puszek na pokrycie kosztów zimowego ogrzewania naszej świątyni.
  3. We wtorek 23 kwietnia uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona polski.
  4. W czwartek święto świętego Marka Ewangelisty. Msza święta w intencji ks. Proboszcza Marka o godz.18.00. Serdecznie zapraszam.
  5. Spotkanie z dziećmi klasy III i ich rodzicami w środę o godz.18.30 w kościele. Na spotkaniu ustalimy program uroczystości I komunii świętej. Proszę wszystkich o obecność.
  6. Dyrektor, Nauczyciele oraz Uczniowie Zespołu Szkół Samorządowych w Dychowie zapraszają na uroczysty apel z okazji Świąt Majowych, który odbędzie się w czwartek o godz.16.30 w sali gimnastycznej.
  7. W tygodniu msze święte: w środę, czwartek i piątek o godz.18.00 oraz niedzielna msza święta w sobotę o godz.17.00.
  8. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.
  9. Biuro parafialne czynne w środy i piątki od godz.16.00 do 17.00 oraz po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  10. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie