29 kwietnia 2023

IV Niedziela Wielkanocna A – 30.04.2023

1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna w Kościele Światowy Tydzień Modlitw o Powołania.
  2. Jutro rozpoczynamy najpiękniejszy miesiąc w roku poświęcony Matce Bożej. Msza święta o godz.11.00, a po mszy pierwsze nabożeństwo majowe.
  3. We środę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze święte według niedzielnego programu, w Dychowie o godz.8.00 i 11.00, w Bronkowie o godz.9.30 a w Brzózce Odpust o godz.12.30.
  4. W czwartek przypada św. Floriana, patrona Strażaków. W Bronkowie msza święta o godz.18.00 w intencji OSP Bronków.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej, w ramach adoracji nabożeństwo majowe.
  7. Odwiedziny chorych tylko na wezwanie chorego lub jego rodziny.
  8. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracje Najświętszego Sakramentu.
  9. W przyszłą niedzielę ukaże się majowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  10. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii. Dziękuję rodzicom młodzieży bierzmowanej za ofiarę złożoną dla naszego kościoła. Zostały zamówione dwa ornaty do sprawowania mszy świętej.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie