6 maja 2017

IV Niedziela Wielkanocna A – 07.05.2017

1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza – dzień modlitw o powołania i początek Tygodnia Modlitw o Powołania.
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  3. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć za dobrowolną ofiarę, majowy numer gazetki parafialnej JEZU UFAM TOBIE.
  4. Nabożeństwa majowe w tygodniu od poniedziałku do czwartku o godz.18.00, które prowadzi Parafialny Oddział Akcji Katolickiej, w piątek w ramach adoracji a w sobotę po mszy świętej wieczornej.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 w intencji wynagradzającej za grzechy naszych rodzin, parafii, ojczyzny i świata.
  6. W piątek o godz.16.30, pierwsza próba dla dzieci klasy III przed I Komunią Świętą. Proszę o obowiązkowość i punktualność.
  7. W sobotę 13 maja, pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie o godz.17.00. Serdecznie zapraszamy.
  8. Do czwartku włącznie z powodu mojego wyjazdu, w pilnych sprawach duszpasterskich proszę kontaktować się z parafią w Bobrowicach. Telefon 683913214.
  9. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie