Zawsze aktualne wiadomości

24 stycznia 2016

III Niedziela Zwykła C

  1. Zakończyły się odwiedziny duszpasterskie czyli kolęda w naszej parafii. Pragnę gorąco i serdecznie podziękować wszystkim parafianom za wielką życzliwość, gościnność i ofiary oraz wszystkim ministrantom za pomoc i wspólną modlitwę.
  2. Msza święta w tym tygodniu tylko w sobotę o godz.10.00.
  3. W sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.9.30 do godz.10.00 w intencji wynagradzającej za grzechy naszej parafii, ojczyzny i świata z okazją do spowiedzi świętej.
  4. Od jutra do piątku włącznie będę na urlopie. W pilnych sprawach duszpasterskich proszę kontaktować się z parafią w Bobrowicach. Telefon 683913214.
  5. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne tylko w sobotę od godz.11.00 do 12.00.
  6. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii oraz za ofiary na tacę złożone w ubiegłą niedzielę, przeznaczone na planowane malowanie i ogrzewanie kościoła parafialnego.
Ks. Marek Kowal
Proboszcz parafii p.w. Miłosierdzia Bożego w Dychowie
Ogłoszenia parafialne