23 stycznia 2021

III Niedziela Zwykła B – 24.01.2021

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.
  2. Zakończyliśmy spotkania kolędowe w naszych kościołach. Serdecznie dziękuję za obecność, wspólną modlitwę i za ofiary.
  3. W poniedziałek w kościele w Dychowie msza święta żałobna za śp. Biskupów Adama Dyczkowskiego i Antoniego Stankiewicza o godz.11.00. Serdecznie zapraszam.
  4. W tym tygodniu msze święte tylko w Dychowie, w piątek o godz.17.00 oraz msza święta niedzielna w sobotę o godz.17.00.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00.
  6. Biuro parafialne w czasie pandemii czynne tylko po umówieniu telefonicznym.
  7. Nauki dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu Świętego odbędą się w pierwsze trzy soboty lutego o godz.18.00 w kościele w Dychowie.
  8. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.

Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie