20 stycznia 2024

III Niedziela Zwykła B – 21.01.2024

1. Zakończyły się spotkania kolędowe w naszej parafii. Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w spotkaniach, wspólną modlitwę oraz za złożone ofiary.
  2. Dzisiaj, 21 stycznia Dzień Babci i Dzień Dziadka. Pamiętajmy o modlitwie i życzeniach, a msza święta w naszym kościele za wszystkie Babcie i Dziadków dzisiaj o godz.11.00.
  3. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a w Dychowie zbiórka do puszek na ogrzewanie naszej świątyni.
  4. Spotkanie dla młodzieży klasy VII i VIII przed sakramentem bierzmowania w poniedziałek o godz.18.00 w salce na plebanii.
  5. Msze święte w tym tygodniu w Dychowie w środę, piątek i sobotę o godz.17.00, w Bronkowie w czwartek o godz.17.00.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii oraz na sprzątanie świątyni.
                                                                                    Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie