6 marca 2021

III Niedziela Wielkiego Postu B – 07.03.2021

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca odbędzie się według programu: na mszy świętej o godz.8.00 Wspólnota Różańcowa Pani Biesiadeckiej, o godz.11.00 Róża Pani Łabędzkiej. W przyszłą niedzielę, 14 marca o godz.8.00 Róża Pani Smoleńskiej, o godz.11.00 Róża Pani Duchnowskiej. W Bronkowie za tydzień Róża Pani Ewy, a 14 marca Róża Pani Sabiny, a w Brzózce także w przyszłą niedzielę.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła, możemy nabyć marcowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Parafialny Zespół Caritas  rozprowadza świece wielkanocne w cenie 15 zł. Możemy je nabyć przy wyjściu z kościoła.
  4. Spotkanie dla młodzieży klasy VII przed sakramentem Bierzmowania w środę o godz.17.45 w kościele.
  5. W tym tygodniu w Dychowie msze święte we wtorek i środę o godz.17.00, w piątek o godz.17.30 i w sobotę msza święta niedzielna o godz.17.00.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. W piątek droga krzyżowa w Dychowie dla dzieci, młodzieży i starszych o godz.17.00. Serdecznie zapraszam.
  8. Przymiarka gotowych szatek dla dzieci klasy III przed I Komunią w przyszłą sobotę o godz.14.30 w sali gimnastycznej. Zapraszamy rodziców z dziećmi.
  9. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu w Dychowie w soboty o godz.16.30, czyli przed niedzielną mszą świętą, oraz w niedziele o godz.7.30 i o godz.10.30, w Bronkowie i Brzózce także przed mszami świętymi.
  10. Nauki przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w marcu zostały odwołane z powodu braku uczestników. Kolejne zaplanowane są na czerwiec.
  11. W okresie Wielkiego Postu składamy ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w kopertach rozdanych na spotkaniach kolędowych.
  12. Biuro parafialne w czasie pandemii czynne tylko po umówieniu telefonicznym.
  13. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.