2 marca 2024

III Niedziela Wielkiego Postu B – 03.03.2024

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracje Najświętszego Sakramentu.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na ogrzewanie naszej świątyni.
  3. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć marcowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  4. Drogi krzyżowe w naszych kościołach: we wtorek w Brzózce, w czwartek w Bronkowie, w piątek w Dychowie o godz.17.00. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci, młodzież i starszych.
  5. We wtorek dzień imienin Biskupa Pomocniczego Adriana. Pamiętajmy o modlitwie w Jego intencji.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. W piątek, 8 marca przypada Święto Kobiet. Msza święta za wszystkie kobiety naszej parafii o godz.17.30. Serdecznie zapraszam.
  8. Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu we wszystkich kościołach przed mszami świętymi. W Dychowie o godz.7.40 i o godz.10.40.
  9. Świąteczne odwiedziny chorych odbędą się w Wielkim Tygodniu. Chorych proszę zgłaszać telefonicznie lub w zakrystii.
  10. Rekolekcje parafialne w tym roku od 21 do 23 marca. Poprowadzi je ks. Damian Kołodziej z Zielonej Góry.
  11. Biuro parafialne czynne w środy i piątki od godz.15.30 do godz.16.00, lub po wcześniejszym telefonicznym umówieniu.
  12. W okresie Wielkiego Postu składamy ofiarę na Seminarium Duchowne w kopertach rozdanych na spotkaniach kolędowych. Koperty są także wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  13. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii oraz na sprzątanie świątyni.
                                                                                    Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie