4 maja 2019

III Niedziela Wielkanocna C – 05.05.2019

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła, możemy nabyć za dobrowolną ofiarę majowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Od dzisiaj w kościele rozpoczyna się Tydzień Biblijny.
  4. Nabożeństwa majowe w tym tygodniu po mszach świętych.
  5. W środę 8 maja Uroczystość Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika, Głównego patrona Polski.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. Próba przed I Komunią Świętą dla dzieci klasy III w piątek o godz.16.30 w kościele.
  8. Obowiązkowe nauki przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w pierwsze trzy soboty maja o godz.18.00 w salce na plebanii. Druga nauka w najbliższą sobotę.
  9. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna w kościele Światowy Tydzień Modlitw o Powołania.
  10. Od jutra do czwartku włącznie będę przebywał na urlopie. W pilnych sprawach duszpasterskich proszę kontaktować się z parafią w Bobrowicach. Telefon
  11. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.