30 kwietnia 2022

III Niedziela Wielkanocna C – 01.05.2022

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca maja. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz nabożeństwo majowe po wszystkich mszach świętych.
  2. We wtorek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze święte w tym dniu ze względu na chorobę ks. Proboszcza, w Dychowie tylko o godz.11.00, w Bronkowie o godz.9.30 a w Brzózce Odpust o godz.12.30.
  3. Nabożeństwa majowe po mszach świętych.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. W sobotę rozpoczynamy nabożeństwo pierwszych sobót. Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi z rozważaniem o godz.16.00.
  7. Za tydzień ukaże się majowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  8. Odwiedziny chorych tylko na wezwanie chorego lub jego rodziny.
  9. Bierzmowanie naszej młodzieży z klasy VIII odbędzie się 23 maja o godz.17.00 w Krośnie Odrzańskim. Nastąpiła zmiana terminu. Dokładne informacje na temat bezpośredniego przygotowania do tego wydarzenia zostaną podane za tydzień.
  10. Dziękuję serdeczne za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii, oraz na Seminarium Duchowne.