17 kwietnia 2021

III Niedziela Wielkanocna B – 18.04.2021

1. Dzisiaj III niedziela miesiąca. Tradycyjnie Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na ogrzewanie naszej świątyni.
  2. Spotkanie dla młodzieży klasy VII w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania we wtorek o godz.18.30 w kościele.
  3. W tygodniu msze święte we wtorek, środę i piątek o godz.18.00 oraz w sobotę o godz.17.00. W Bronkowie w czwartek o godz.18.00.
  4. W piątek 23 kwietnia Uroczystość Świętego Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski, a w niedzielę 25 kwietnia Świętego Marka Ewangelisty.
  5. W najbliższy piątek, z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 w intencji wynagradzającej za grzechy nasze, naszej parafii, ojczyzny i świata.
  7. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna w Kościele Światowy Tydzień Modlitw o Powołania.
  8. Bóg zapłać za ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne. Dziękuję także za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej świątyni oraz na utrzymanie naszej parafii w tym trudnym czasie pandemii.
  9. Biuro parafialne w czasie pandemii czynne tylko po umówieniu telefonicznym.