14 kwietnia 2018

III Niedziela Wielkanocna B – 15.04.2018

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas, zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na pokrycie kosztów zimowego ogrzewania kościoła.
  2. Dzisiaj kończy się Tydzień Miłosierdzia. Przy wyjściu z kościoła, zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas.
  3. Spotkanie Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa we wtorek o godz.18.30 w salce na plebanii.
  4. Spotkanie dla młodzieży przed sakramentem bierzmowania w środę: o godz.17.00 klasa VII szkoły podstawowej, o godz.18.00 klasa II gimnazjum w salce na plebanii.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. W najbliższą sobotę ostatnia nauka z kwietniowej serii nauk dla rodziców i chrzestnych o godz.18.00 w salce na plebanii.
  7. Bóg zapłać za ofiary na Seminarium Duchowne składane w okresie Wielkiego Postu.
  8. Od jutra do czwartku włącznie będę przebywał na urlopie. W pilnych sprawach duszpasterskich proszę kontaktować się z parafią w Bobrowicach. Telefon
  9. Pod koniec sierpnia organizowana jest trzydniowa wycieczka do Warszawy i Rostkowa, sanktuarium świętego Stanisława Kostki. Koszt wycieczki z wyżywieniem, noclegami i ubezpieczeniem wynosi 540 zł. Zgłoszenia i wszystkie dodatkowe informacje u Pani Iwony Sancewicz oraz w biurze parafialnym.
  10. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie